×

Błąd

Kategorii nie znaleziono

Willa Łuka

Wetlina w sercu Wysokich Bieszczad to świetne miejsce na urlop, które polecamy nie tylko amatorom wypoczynku w otoczeniu pięknej przyrody, ale także koneserom regionalnych smaków. Smakoszy aromatycznych wędlin wyrabianych w tradycyjny sposób zapraszamy do Willi Łuka, gdzie pekluje się je na sucho, wędzi, a potem serwuje prosto z haka. Rekomendujemy! Zobacz więcej...

Ciasteczka

Pliki ciasteczek wykorzystywane są przez wortal Koneserzy.pl w celach statystycznych oraz w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania strony internetowej. W dowolnym momencie, korzystając z ustawień przeglądarki, dostosować możesz poziom wykorzystania plików cookies przez przeglądarkę.

Polityka prywatności

Dobrowolne zgłoszenie się do listy newslettera umożliwia otrzymywanie cyklicznych informacji drogą mailową. Zapewniamy bezpieczeństwo przechowywania adresów e-mail oraz gwarancję nieudostępniania ich osobom lub podmiotom trzecim.

Prawa autorskie

Copyright by www.koneserzy.pl. Idea oraz wszelkie elementy tekstowe i graficzne wortalu chronione są prawem autorskim. Kopiowanie i publikowanie zamieszczonych w wortalu artykułów lub ich fragmentów oraz zdjęć i filmów bez zgody www.koneserzy.pl zabronione.