×

Błąd

Kategorii nie znaleziono

Życie w PRL. I strasznie, i śmiesznie

Niektórzy pamiętają te czasy – inni znają je jedynie z opowiadań rodziców i z filmów Stanisława Barei. Dla pierwszych lata spędzone w PRL-u to nie tylko faza beztroskiej młodości, ale i okres trudów oraz wyrzeczeń, dla drugich -  świetny powód do żartów nawiązujących do kultowego „Misia”. Obu grupom polecamy lekturę najnowszej książki Iwony Kienzler.

Czytaj więcej: Życie w PRL. I strasznie, i śmiesznie

Ciasteczka

Pliki ciasteczek wykorzystywane są przez wortal Koneserzy.pl w celach statystycznych oraz w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania strony internetowej. W dowolnym momencie, korzystając z ustawień przeglądarki, dostosować możesz poziom wykorzystania plików cookies przez przeglądarkę.

Polityka prywatności

Dobrowolne zgłoszenie się do listy newslettera umożliwia otrzymywanie cyklicznych informacji drogą mailową. Zapewniamy bezpieczeństwo przechowywania adresów e-mail oraz gwarancję nieudostępniania ich osobom lub podmiotom trzecim.

Prawa autorskie

Copyright by www.koneserzy.pl. Idea oraz wszelkie elementy tekstowe i graficzne wortalu chronione są prawem autorskim. Kopiowanie i publikowanie zamieszczonych w wortalu artykułów lub ich fragmentów oraz zdjęć i filmów bez zgody www.koneserzy.pl zabronione.